Witamy nową suczkę!

21.03.2019

Powitajmy kolejną suczkę w naszym wirtualnym schronisku! - Kunię. Kunia będzie nam towarzyszyć podczas kolejnych spotkań!

Kunia jest obecnie w ciąży - doszła, ponieważ Nana jest za młoda na ciążę. Za to ta suczka owczarka niemieckiego z pewnością rozmnoży liczebność naszych psów! Zobaczymy, czy będzie miała słodkiego owczarka niemieckiego... a może mieszańca? Wszystko zależy od jej geneologii! Ale kto by nie chciał słodkiego szczeniaczka?

 

Nowy kot już w schronisku!

23.03.2019

Do naszego wirtualnego schroniska dojechał 3-letni kot syjamski, Mr. Cake! Ten dostojny kocur zajmie tron wśród kotów. 

Pan babeczka zainponował Delcie, co zwiększyło szanse na więcej kociąt. Teraz jest on pierwszym kotem który ma partnerkę. Powitajmy go ciepło w naszym animowym schronisku!

Wiosenne postarzenie

23.03.2019.

Z tego powodu, że są dzisiaj "Wiosenne kopulacje" data urodzenia szczeniaków u Kuni zmalała. Została ona postarzona i urodzi za 2 dni! W poniedziałek urodzi szczeniaki!

Postarzenie Kuni to kolejna aktualizacja która napewno do was przemówi. Zobaczcie wcześniej, jakiego szczeniaka urodzi! A może urodzi dwa szczeniaki? Przekonamy się w poniedziałek!

To samo stanie się z Deltą. Urodzi ona za miesiąc! Wcześniej zobaczymy kocięta i szczeniaki!

Nowe potomstwo Kuni!

25.03.2019

Kunia urodziła suczkę, Ellie. Teraz będzie ona pierwszym psem który ma określonego rodzica! Ellie ma nieokreślony wiek, i pozostanie tak prawdopodobnie na zawsze.

Teraz mamy trzy suczki, i jednego psa. Kunia następne szczeniaki urodzi w kolejną wiosnę. 

Pierwszy administrator!

28.03.2019

Doszła do nas pierwsza administratorka! Powitajmy ciepło Wojownicy-quiz! Więcej informacji znajdziecie w zakładce "Administratorzy"! 

Ta osoba będzie zajmowała się zmienianiem okresu ciąż. W przyszłości będzie ona pewnie najlepszą administratorką, gdyż najstarszą. Z największym stażem.

Dopingujmy naszej pierwszej administratorce!

Pierwszy senior w schronisku!

31.03.2019 

Powitajmy Uranosa w naszym schronisku! Uranos jest zagrożony śmiercią, ale może na długo pozostać w schronisku. Jest to pierwszy schroniskowy senior. 

Niebawem w zakładce 'odeszli' będziecie mogli zauważyć Uranosa.

Kolejny noworodek!

02.04.2019

Delta urodziła pierwszy miot, składa się on z jednego kota, Aremisa. Aremis jest rudym kotem Angory tureckiej. 

Następna ciąża Delty odbędzie się przy początku wiosny. Delta w końcu doczekała się potomstwa!