Administracja

(nazwy są ze strony Samequizy.pl)

 

Seknami 

Obowiązki: Każde dostępne

Ranga: Właściciel

Wojownicy-quiz

Obowiązki: Zmienianie dat ciąż (przy urodzi za: trzeba zmienać datę po każdym dniu. Jeśli zwierzę już urodziło, dopisać niebieskim drukiem "Podczas porodu"

Ranga: Startowy administrator

 

 

Jak zostać Administratorem?

Wystarczy napisać na poczcie na SameQuizy.pl (nazwa: Seknami) , że chcecie nim być, a jest potem szansa, że zostaniecie administratorami. Dostaniecie wtedy hasło do konta którego NIE MOŻNA nikomu ujawniać bez mojej zgody.

Jeśli nie masz konta na Samequizy, to wystarczy, że wymyślisz swoją nazwę, a gdy nie masz swojego E-maila, wpisz Seknami@wp.pl, hasło jest już twoją prywatną sprawą. W razie powtarzania się E-maila poradzam wymyślić jakiś (np. em@wp.pl) jeśli nie macie swojego.

jeśli nie wiecie jak założyć konto na sameQuizy lub nie chcecie, to zgłoście się po prostu w komentarzach.

Kryteria które trzeba wypełniać:

*13+ lat (wyjątki w razie szybkiej dojrzałości)

*Dobre zdolności ortograficzne, w tym profesjonalne i startowe

*Utrzymanie języka (bez przekleństw!)

Formularz (otrzymywany na poczcie w SameQuizy):

Wiek: (14 lat, 13 lat itd.)

Dojrzałość: (Tak, nie)

Ortografia: (Duża zdolność, średnia zdolność, niska zdolność)

Talent do książek: (wysoki, średni, niski)

Ogarnięcie (wysokie, średnie niskie *Obowiązek wstawiania wpisów, prac itd.*)

Płeć: (Kobieta, mężczyzna, dziewczyna, chłopak, dziewczynka, chłopiec)

 

Chętni

(Nazwy są ze strony Samequizy.pl)

 

Wojownicy-quiz            Administrator

OxalTail

Problemy

1. Nie można się zalogować?

Administrator ma hasło do konta. Strona logowania zostaje podana na poczcie w SameQuizy, a hasło również. Należy wtedy sprawdzić hasło, bądź nazwę strony. Nie należy się martwić, ponieważ hasło i nazwa jest pod kontrolą właścicielki, która napisze na poczcie w razie zmienienia hasła lub nazwy. Można również... po prostu sobie iść. SimpleSite raczej jak większość programów do stron nie pozwala na przebywanie dwóch osób jednocześnie na stronie. Wtedy powiedzcie sobie, administratorzy "Ktoś z administratorów lub właścicielka już tam jest"

2. Praca nie zrobiona, brak czasu lub nie można się zalogować?

Administratorzy mają otrzymywane  obowiązki. Jeśli nie masz czasu, lub coś poważnego się stało możesz po prostu się zwolnić na wybraną porę, pisząc to na poczcie na sQ. Musisz napisać po prostu, jaka jest sprawa (nie chodzi konkretnie, żeby nie mieszać się w cudze sprawy. Chodzi o np. Brak czasu, poważna sprawa, nie można się zalogować". Właścicielka jest wyrozumiała. Jeśli ktoś był na stronie i nie można było się zalogować to po prostu to zgłoście, a będziecie zwolnieni. Jeśli chcecie się zwolnić, musicie napisać ile was nie będzie. Wtedy przy waszym statusie w "Administratorzy" pojawi się czerwony wyraz "Na przerwie".

 

Inne problemy? Napisz przez pocztę na SameQuizy!

Rangi administratorów

Kolejność od najgorszej pozycji, do najlepszej.

Startowy Administrator  Od początków bycia administratorem jest ta ranga. Może on mieć tylko jeden obowiązek. 

Administrator podporządkowy Jest już zapoznany w byciu administratorem. Ma tą samą pracę co startowy, ale może wypełniać każde inne obowiązki, ale za pozwoleniem właściciela, a czasem lidera.

Doświadczony Administrator Jest on dłuższy czas administratorem i ma doświadczenie. Może czasem wypełniać obowiązki za zgodą lidera czy właściciela strony, ale jest odpowiedzialny za trudniejsze prace.

Lider administratorów Może wykonywać bez pozwolenia czynności takie jak zmienianie okresu ciąż, i możliwe że też wypełnianie aktualności. Może on rozkazywać innym administratorom, ale za zgodą i wiedzą właściciela

Właściciel strony Właściciel strony może zamienić się pozycjami z Liderem administratorów. Strona może mieć conajmniej 4 właścicieli, ale nie naraz. Jeśli właściciel strony odejdzie, to Lider zajmuje jego miejsce. Właściciel informuje o odejściu na poczcie na SameQuizy. Właściciel może robić wszystko bez pytania i zarządzać zniknięciem i zmianami na stronie - może zarządzać wszystkimi rzeczami i wszystkimi administratorami.