Jak to działa?

Na tej stronie możesz zostać wolontariuszem w wirtualnym schronisku! Możesz oglądać również różne zwierzaki, itd. Ogólnie - żyć jak prawdziwy członek schroniska.

22.03.2019

Pierwszy dzień założenia bloga. Ogólnie, chcę wam powiedzieć że spinam się trochę z dorobieniem stron xD 

Więc na sam początek chcę wam powiedzieć, że jestem trochę chora więc będą opóźnienia. Możecie mi mówić Seknami - czyli pseudonimu, którego używam na codzień w różnych stronach. 

23.03.2019

Cześć, jak widzicie wpadłam na pomysł dwóch innych zakładek - A teraz wypatrzyć będziecie mogli w zakładce "Aktualizacje" która ma szanse na pojawienie się. Dzisiaj piszę wcześnie, właściwie o 10:24. I co, jeszcze takie drobne ogłoszonko, możliwe że dojdzie drugi administrator. W takim wypadku, przy dacie napisane będą nicki, żeby każdy wiedział, który pisze. 

Ważne!

Tutaj mówię że może będzie coś takiego jak moderator. Moderator będzie na niższej pozycji niż administrator. Administrator ma dostęp do konta (hasło do strony), i pozwolenie na wykonywanie różnych czynności. Zależy od wyboru właściciela strony. Np. dodawanie potomstwa zwierzętom. Moderator zaś nie będzie miał hasła do strony, ale będzie w liście "moderatorów" która może również się pojawić. Będzie rozgłaszał stronę itd. Narazie nie jestem w stanie dokładnie opisać czym moderatorzy będą się zajmować, więc to by było na dziś tyle. Pa!

24.03.2019

Witam! Trochę mnie tu nie było, ale już jestem. Po prostu miałam gości. Więc nic ogólnego nie mam do powiedzenia, prócz tego, że wszystkie błędy zostały naprawione wczoraj. Kunia urodzi za 1 dzień, czyli jutro! Delcie natomiast został miesiąc (7 dni), tak naprawdę tydzień ale do następnego miesiąca. I to były takie 'ogólne' informacje. Dzięki, pa!

25.03.2019

Dzisiaj byłam mega, mega podekscytowana ciążą Kuni. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego zdjęcia szczeniaka, więc niestety Ellie - potomka Kuni będzie musiała NIE wyglądać jak noworodek. Za to bardzo przepraszam. Ogólnie chcę wam powiedzieć, że Ellie może dorosnąć, ale nie jest to pewne. Co jeszcze, jutro lub dziś może zostać dostarczony pies, ale żeby nie było tak kolorowo (bo za dużo dojeżdża zwierząt), to będzie on zagrożony śmiercią. Czy śmierci dopełni, to nie wiem ale najprawdopodobniej tak.

26.03.2019

Przepraszam że przychodzę tak późno (piszę to o 19:42) ale dzisiaj byłam zajęta, a do tego znowu się rozchorowałam, jak to ja. Za wiele do powiedzenia nie mam, ale teraz taka najnowsza informacja jak wspominałam, że Ellie przyszła na świat. Po za tym nie ma więcej ogłoszeń parafialnych xD

27.03.2019

I znowu piszę późno.. za co bardzo przepraszam. Ostatnio powróciłam do jazdy konnej co zabrało mi ten "czas". Ale co, jestem i większych ogłoszeń nie mam. Przypominam również o ciąży Kuni, czyli o szczeniaczku Ellie. Więcej informacji znajdziecie w zakładce "Aktualizacje" A drobne informacje o ciąży Kuni w powyższych tekstach.

To ja już się z wami żegnam ^^ papa!

28.03.2019

Dzisiaj jak zwykle przypominam o Ellie, nowym szczeniaku. DZISIAJ decyduję o dodaniu administratorów, bo obiecałam wyniki za tydzień. Jak najwcześniej pojawi się strona "Wpisy administratorów" Gdzie pisać będą moi administratorzy. Na początku podstrony pojawi się instrukcja np. Na górze napisz niebieskimi literami "Od [twoja nazwa na sQ]

31.03.2019

Trochę mnie tu nie było, ale to z powodu, że przegrzało się urządzenie pozwalające na korzystanie z internetu. No, ale pewna osoba (ta, która do was pisze) postanowiła wykryć błąd i naprawiła komputer dwoma kliknięciami. Hueh.. Co więcej, Uranos już do nas dołączył - pierwszy senior schroniska zagrożony śmiercią. Być może będzie pierwszym 'zwierzakowym' aniołkiem :') Dzisiaj do tego dostałam ŚmIeChAwKi. Tak wiem co śmiechawka ma do tematu Uranosa xD Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o Uranosie, to zajrzyjcie na podstronę 'Psy' oraz 'Aktualizacje'.

01.04.2019

Pryma Aprilis to jedno z szczególnie dobrych dla mnie świąt.

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to będzie kolejna zakładka z końmi. Pojawi się ona dziś lub jutro, na start dojdzie klacz rasy Kuc connemara.

Pryma Aprilis! ;' )

Przepraszam za to, ale tak kocham to święto że padaczki dostaję od tych żartów ;''')

02.04.2019

Dzisiaj  byłam podekstytowana, bo mogłam w końcu zrobić kolejnego wirtualnego zwierzaczka! Co do ogłoszeń:

Delta właśnie urodziła swój pierwszy miot! Co do tego, urodziła się ruda i mała angora turecka, Aremis. 

Urodzenie Aremisa dało jej kupon na kolejny miot. W kolejnym miocie z pewnością urodzą się dwa małe kotki. Nie powiem, jakiej będą płci.

Delta urodzi znów na początek wiosny, za rok.

Chcę wam powiedzieć że bardzo się cieszę, że założyłam tą stronę. Co więcej, ja aktualnie nie szukam administratorów - ale za rok z pewnością. 

04.04.2019

Trochę mnie tu nie było, bo jak to ja trochę zleniwiałam :/ Nie mam ogłoszeń tak naprawę, ale jeśli co to możliwe przenieść tą stronę na inny program, ale póki co jest jak jest żeby nie robić ciężaru innym.